| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Niet inbegrepen | Stoelen |
| Breedte | 1,00 m |
|---|---|
| Lengte | 3,00 m |
| Hoogte | 15 cm |
| Gewicht | 75 kg |
| Hoogte | 78 cm |
|---|---|
| Lengte | 300 cm |
| Breedte | 100 cm |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst