| Afwerking | Gekruind, Rond gefreesd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 10 cm |
|---|---|
| Lengte | 4,00 m |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 22.5 kg |
| Diameter | 10 cm |
|---|---|
| Lengte | 400 cm |
€ 36,95
Consumentenadviesprijs
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst