| Materiaal | Kunststof |
|---|
| Breedte | 16,2 cm |
|---|---|
| Lengte | 16,2 cm |
| Hoogte | 5,5 cm |
| Gewicht | 0.24 kg |
| Verstelbaar | Ja |
|---|
| Verstelbaar van | 3 cm |
|---|---|
| Verstelbaar tot | 6 cm |
| Belastbaarheid | 450 kg |
| Hoogte | 5,5 cm |
|---|---|
| Lengte | 16,2 cm |
| Breedte | 16,2 cm |
| Extra product informatie | Verstelbaar en gemaakt van nieuw plastic |
|---|
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst