| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Niet inbegrepen | Stoelen |
| Breedte | 1,50 m |
|---|---|
| Lengte | 1,50 m |
| Hoogte | 20 cm |
| Gewicht | 40 kg |
| Diameter | 150 cm |
|---|---|
| Hoogte | 75 cm |
| Extra product informatie | De tafelpoten zijn 8,5 cm dik |
|---|
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst