| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Thermisch gemodificeerd |
| Hoofdmateriaal | Abachi (ayous) |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 6,8 cm |
|---|---|
| Lengte | 2,45 m |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Gewicht | 0.96 kg |
| Hoogte | 1,8 cm |
|---|---|
| Lengte | 245 cm |
| Breedte | 6,8 cm |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst