| Hoofdmateriaal | Epdm |
|---|---|
| Inbegrepen | Epdm contactlijm (1-zijdige verlijming) |
| Materiaal | Epdm |
| Breedte | 1,00 m |
|---|---|
| Lengte | 1,00 m |
| Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 25 kg |
| Op maat te bestellen | Nee |
|---|
| Lengte | 150 cm |
|---|---|
| Breedte | 150 cm |
| LSFR certificering | Ja |
|---|
| Dikte | 1,14 mm |
|---|
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst