| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 25 cm |
|---|---|
| Lengte | 2,00 m |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 25 kg |
| Hoogte | 224 cm |
|---|---|
| Breedte | 200 cm |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst