| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Groen |
| Breedte | 1,20 m |
|---|---|
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 20 cm |
| Gewicht | 75 kg |
| Zitdiepte | 31 cm |
|---|---|
| Afmeting tafelblad - diameter | 119 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Zitbreedte | 119 cm |
| Dikte hout | 4,5 cm |
| Diameter | 219 cm |
|---|---|
| Hoogte | 73 cm |
| Opklapbare zitting | Nee |
|---|
| Extra product informatie | Afmeting tafelblad ø 119 cm |
|---|
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst