| Geschikt voor palen of balken van... | Geschikt voor palen van 15,0 x 15,0 cm |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 14,5 cm |
|---|---|
| Lengte | 14,5 cm |
| Hoogte | 14,5 cm |
| Gewicht | 4 kg |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst