| Behandeling | Gespoten |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Hardhout klasse 1 |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 80 cm |
|---|---|
| Lengte | 1,35 m |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 58 kg |
| Hoogte | 93 cm |
|---|---|
| Lengte | 177 cm |
| Breedte | 89 cm |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst