| Breedte | 50 cm |
|---|---|
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 6.5 kg |
| Op maat te bestellen | Nee |
|---|
| Hoogte | 3 cm |
|---|---|
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 3 cm |
|---|
| Extra product informatie | Rc waarde 1,36 m²kw geschikt voor wand- of dakisolatie |
|---|
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst