| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Keurmerken | Ce |
| Breedte | 7,5 cm |
|---|---|
| Lengte | 6 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 0.086 kg |
| Hoogte | 60 mm |
|---|---|
| Lengte | 60 mm |
| Breedte | 75 mm |
| Dikte | 2 mm |
|---|
| Extra product informatie | Deze hoeksteun heeft een ovale sleuf, zodat onder andere blokhutprofielen kunnen werken |
|---|