| Afwerking | 1 zijde met 8 groeven, Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| TDI stock type | Op aanvraag |
| Breedte | 14 cm |
|---|---|
| Lengte | 3,00 m |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Gewicht | 8.2 kg |
| Hoogte | 2,8 cm |
|---|---|
| Lengte | 300 cm |
| Breedte | 14 cm |
€ 11,95
Consumentenadviesprijs
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst