| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14 cm |
|---|---|
| Lengte | 2,40 m |
| Hoogte | 1,6 cm |
| Gewicht | 3.8 kg |
| Hoogte | 1,6 cm |
|---|---|
| Lengte | 240 cm |
| Breedte | 14 cm |
€ 4,45
Consumentenadviesprijs
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst