| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| TDI stock type | Op voorraad |
| Breedte | 14 cm |
|---|---|
| Lengte | 5,00 m |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Gewicht | 5.25 kg |
| Hoogte | 1,5 cm |
|---|---|
| Lengte | 500 cm |
| Breedte | 14 cm |
| ATP levertijd | 5 |
|---|
€ 9,25
Consumentenadviesprijs
Let op: dit artikel is alleen per volle bundel te bestellen.
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst