| Afwerking | Gekruind, Gepunt, Rond gefreesd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| TDI stock type | Op aanvraag |
| Breedte | 6 cm |
|---|---|
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 4.212 kg |
| Diameter | 6 cm |
|---|---|
| Lengte | 180 cm |
€ 8,05
Consumentenadviesprijs
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst