| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Garapa |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14,5 cm |
|---|---|
| Lengte | 90 cm |
| Hoogte | 2,1 cm |
| Gewicht | 2.466 kg |
| Hoogte | 2,1 cm |
|---|---|
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 14,5 cm |
| Extra product informatie | Fsc 100% |
|---|
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst