| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 1,05 m |
|---|---|
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 0,4 cm |
| Gewicht | 0.8 kg |
| Hoogte | 180 cm |
|---|---|
| Breedte | 105 cm |
| Maaswijdte | 15 cm |
|---|---|
| Dikte draad | 3,8 mm |
| Houten kader | Nee |
|---|
| Extra product informatie | Rondom gesloten |
|---|
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst