| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Dikte glas | 4mm |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Raambeslag rvs, Raamkozijn, Tochtrubber |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Rvs, Glas, Hout |
| Raam type | Vast raam |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 3 cm |
|---|---|
| Lengte | 1,86 m |
| Hoogte | 2,02 m |
| Gewicht | 80 kg |
| Binnenwerkse maat kozijn | 59,2 x 76,2 cm |
|---|---|
| Buitenwerkse maat kozijn | 64,2 x 81,2 cm |
| Hoogte | 76,2 cm |
|---|---|
| Breedte | 59,2 cm |
€ 148,95
Consumentenadviesprijs
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst