| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14 cm |
|---|---|
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,6 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Kernvrij | Ja |
|---|---|
| A-kwaliteit | Ja |
| Hoogte | 1,6 cm |
|---|---|
| Lengte | 180 cm |
| Breedte | 14 cm |