| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakleer |
| Daktype | Zadeldak |
| Dieren | Kippen, Konijnen |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Zitstok |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 1,05 m |
|---|---|
| Lengte | 1,20 m |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 60 kg |
| Nokhoogte | 136 cm |
|---|
| Lengte | 218 cm |
|---|---|
| Breedte | 78 cm |
| Extra product informatie | Uitgevoerd met legnest en binnenhok |
|---|
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst