| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Behandeling overkapping | Zwart geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Plat dak |
| Droging | Ongedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Deuren en ramen zijn zowel links als rechts te plaatsen, Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Ringbalken | 5,0 x 15,0 cm |
| Sporen | 5,0 x 15,0 cm |
| Staanders | 15,0 x 15,0 cm |
| Wandplanken | Zweeds rabat |
| Breedte | 90 cm |
|---|---|
| Lengte | 5,00 m |
| Hoogte | 20 cm |
| Gewicht | 600 kg |
| Fundering | 900 x 410 cm |
|---|---|
| Nokhoogte | 262 cm |
| Doorloophoogte | 235 cm |
| Dakoppervlakte | 45 m² |
| Hoogte | 262 cm |
|---|---|
| Lengte | 900 cm |
| Breedte | 500 cm |
| Aantal deuren | 1 |
|---|---|
| A-kwaliteit | Ja |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Kernvrij | Ja |
| Modulair | Nee |
| Aantal te openen ramen | 1 |
| Aantal staanders | 8 |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Ja |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst