| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Behandeling overkapping | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Plat dak |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Deuren en ramen zijn zowel links als rechts te plaatsen, Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Ringbalken | 6,5 x 16,0 cm |
| Sporen | 6,5 x 16,0 cm |
| Staanders | 14,0 x 14,0 cm |
| Wandplanken | Zweeds rabat |
| Breedte | 60 cm |
|---|---|
| Lengte | 6,00 m |
| Hoogte | 1,20 m |
| Gewicht | 700 kg |
| Fundering | 690 x 300 cm |
|---|---|
| Nokhoogte | 262 cm |
| Doorloophoogte | 235 cm |
| Dakoppervlakte | 25,9 m² |
| Lengte | 740 cm |
|---|---|
| Breedte | 350 cm |
| Aantal deuren | 1 |
|---|---|
| A-kwaliteit | Ja |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Kernvrij | Ja |
| Modulair | Nee |
| Aantal te openen ramen | 1 |
| Aantal staanders | 6 |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Ja |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst