| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Behandeling overkapping | Zwart geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Kapschuur |
| Droging | Ongedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Ringbalken | 5,0 x 15,0 cm |
| Sporen | 5,0 x 15,0 cm |
| Staanders | 15,0 x 15,0 cm |
| Wandplanken | Zweeds rabat |
| Breedte | 1,20 m |
|---|---|
| Lengte | 5,00 m |
| Hoogte | 1,00 m |
| Gewicht | 2210 kg |
| Fundering | 900 x 250 cm |
|---|---|
| Nokhoogte | 312 cm |
| Doorloophoogte | 286 cm |
| Lengte | 900 cm |
|---|---|
| Breedte | 340 cm |
| A-kwaliteit | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Kernvrij | Ja |
| Modulair | Nee |
| Aantal staanders | 8 |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Ja |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst