| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 4mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Roedes | Vaste roedes |
| Breedte | 1,20 m |
|---|---|
| Lengte | 2,04 m |
| Hoogte | 58 cm |
| Gewicht | 459 kg |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
|---|---|
| Fundering | 278 x 278 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 7,4 m² |
| Totale oppervlakte | 7,4 m² |
| Dikte wand | 34 mm |
| Lengte | 298 cm |
|---|---|
| Breedte | 298 cm |
| Aantal deuren | 1 |
|---|---|
| Aantal ruimtes | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst