| Afwerking | 1 zijde met 7 groeven, Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Bilinga |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 2,5 cm |
|---|---|
| Lengte | 5,15 m |
| Hoogte | 14,5 cm |
| Gewicht | 20.477 kg |
| Hoogte | 2,5 cm |
|---|---|
| Lengte | 515 cm |
| Breedte | 14,5 cm |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst