| Behandeling | Geïmpregneerd |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Beton |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Verstelbare pootjes |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Keurmerken | Kiwa |
| Materiaal | Beton, Hout |
| Breedte | 1,90 m |
|---|---|
| Lengte | 20 cm |
| Hoogte | 1,05 m |
| Gewicht | 100 kg |
| Hoogte | 45 cm |
|---|---|
| Lengte | 200 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
|---|
| Extra product informatie | De geschaafde red class wood liggers zijn 6,5 cm dik, de betonnen poten zijn antraciet gecoat en 10 cm dik |
|---|
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst