| Afwerking | Fijn bezaagd, Gepunt |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Azobé |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 6 cm |
|---|---|
| Lengte | 1,50 m |
| Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 7.02 kg |
| Hoogte | 6 cm |
|---|---|
| Lengte | 150 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |
|---|
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst