| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Angelim vermelho |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 6,5 cm |
|---|---|
| Lengte | 4,00 m |
| Hoogte | 6,5 cm |
| Hoogte | 6,5 cm |
|---|---|
| Lengte | 400 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |
|---|
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst