| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Grondankers (2), Houtpakket, Schommelhaken (4) |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Schommels |
| Product type | Schommels, Speeltoestellen |
| Staanders | 8,8 x 8,8 cm |
| Gewicht | 11.02 kg |
|---|
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
|---|---|
| voorgeboord | Nee |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |
| Hoogte | 234 cm |
|---|---|
| Lengte | 315 cm |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst