| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Bevestigingsmethode | Rvs geschroefd |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Lengte | 1,80 m |
|---|---|
| Hoogte | 90 cm |
| Dicht scherm | Ja |
|---|
| Hoogte | 180 cm |
|---|---|
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte (minimum) | 90 cm |
|---|
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst