| Hoofdmateriaal | Composiet |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Composiet |
| Pura Composites kleur | Teak |
| TDI stock type | Op voorraad |
| Breedte | 16,1 cm |
|---|---|
| Lengte | 1,82 m |
| Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 7.28 kg |
| Hoogte | 2 cm |
|---|---|
| Lengte | 182 cm |
| Breedte | 16,1 cm |
| ATP levertijd | 13 |
|---|
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst