| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Gewicht | 50 kg |
|---|
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Ja |
|---|
| Hoogte | 192 cm |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst