| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 2 cm |
|---|---|
| Lengte | 2 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Verstelbaar | Ja |
|---|
| Verstelbaar van | 14 cm |
|---|---|
| Verstelbaar tot | 20 cm |
| Hoogte | 20 cm |
|---|---|
| Lengte | 16 cm |
| Breedte | 16 cm |
| Extra product informatie | Afmeting montageplaat 12,0 x 12,0 cm, afmeting voetplaat 16,0 x 16,0 cm, in hoogte verstelbaar van 14 - 20 cm |
|---|
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst