| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakleer |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Deurtype | Enkele deur |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Fundering, Houten vloer |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 1,10 m |
|---|---|
| Lengte | 2,40 m |
| Hoogte | 58 cm |
| Gewicht | 360 kg |
| Fundering | 204 x 197 cm |
|---|---|
| Dikte wand | 16 mm |
| Nokhoogte | 240 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 4 m² |
| Inhoud (m3) | 7,6 m³ |
| Dakoppervlakte | 4,6 m² |
| Lengte | 204 cm |
|---|---|
| Breedte | 197 cm |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
|---|---|
| Aantal vaste ramen | 1 |
| Prefab panelen | Ja |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst