| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 70 cm |
|---|---|
| Lengte | 2,80 m |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Latafstand | 11 cm |
|---|
| Hoogte | 70 cm |
|---|---|
| Breedte | 280 cm |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst