| Brandclassificatie | Brandklasse e |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Composiet |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Composiet |
| Pura Composites kleur | Ipé |
| Breedte | 17 cm |
|---|---|
| Lengte | 3,90 m |
| Hoogte | 3,3 cm |
| Gewicht | 8.741 kg |
| Hoogte | 3,3 cm |
|---|---|
| Lengte | 390 cm |
| Breedte | 17 cm |
| Houtnerf-profiel | Ja |
|---|
| Werkende breedte | 14 cm |
|---|---|
| Windbelasting | 5500 pa |
| Extra product informatie | Blind te schroeven |
|---|
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst