| Afwerking | 2 zijden fijn reliëf, Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Keruing |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Breedte | 9 cm |
|---|---|
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,2 cm |
| Gewicht | 1.458 kg |
| Hoogte | 1,2 cm |
|---|---|
| Lengte | 180 cm |
| Breedte | 9 cm |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst