| Afdeklijsten | 1,6 x 14,0 cm |
|---|---|
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Behandeling overkapping | Red class wood geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Dakbeschot | 1,8 x 14,5 cm |
| Daktype | Kapschuur |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Deuren, Hekwerk, Zijwanden |
| Ringbalken | 4,5 x 14,5 cm |
| Sporen | 4,5 x 9,0 cm |
| Staanders | 12,0 x 12,0 cm |
| Breedte | 40 cm |
|---|---|
| Lengte | 2,60 m |
| Hoogte | 1,20 m |
| Gewicht | 445 kg |
| Fundering | 393 x 269 cm |
|---|---|
| Nokhoogte | 275 cm |
| Doorloophoogte | 216 cm |
| Dakoppervlakte | 16,9 m² |
| Lengte | 393 cm |
|---|---|
| Breedte | 340 cm |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
|---|---|
| Modulair | Ja |
| Aantal staanders | 4 |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst