| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Lamellen | 1,3 x 2,5 cm |
| Materiaal | Hout |
| TDI stock type | Op aanvraag |
| Breedte | 4,8 cm |
|---|---|
| Lengte | 1,60 m |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Hoogte | 80 cm |
|---|---|
| Lengte | 160 cm |
| Breedte | 4,8 cm |
| Houten kader | Ja |
|---|
| Extra product informatie | Voor schermen met maximaal 3 planken van 1,6 cm |
|---|
€ 45,95
Consumentenadviesprijs
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst