| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Gespoten |
| Dikte glas | 4mm |
| Glas | Gehard enkelglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Breedte | 1,20 m |
|---|---|
| Lengte | 4,00 m |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 150 kg |
| Hoogte | 224 cm |
|---|---|
| Breedte | 397,2 cm |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst