| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Angelim vermelho |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 15 cm |
|---|---|
| Lengte | 3,50 m |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 35 kg |
| Hoogte | 5 cm |
|---|---|
| Lengte | 350 cm |
| Breedte | 15 cm |
Referentie
Selecteer een bestaande bestellijst
Of maak een nieuwe lijst