| Finishing | Planed |
|---|---|
| Material | Wood |
| Treatment | Untreated |
| Width | 1,20 m |
|---|---|
| Length | 2,41 m |
| Height | 30 cm |
| Weight | 130 kg |
| Height | 180 cm |
|---|---|
| Length | 240 cm |
| Width | 231 cm |
| Extra product information | Stairs not included |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list