| Drying | Dried |
|---|---|
| Finishing | Planed |
| Main material | Spruce |
| Material | Wood |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Pefc |
| Quality marks | Pefc, Pefc 70% |
| Treatment | Thermally modified |
| Width | 6,7 cm |
|---|---|
| Length | 3,60 m |
| Height | 2 cm |
| Weight | 1.5 kg |
| Height | 2 cm |
|---|---|
| Length | 360 cm |
| Width | 6,7 cm |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list