| Animals | Dogs |
|---|---|
| Colour | Green |
| Finishing | Planed |
| Includes | Fitting kit, Stainless steel frame entrance, Wooden floor |
| Main material | Spruce |
| Material | Wood |
| Roof covering included | Roofing felt |
| Treatment | Impregnated |
| Width | 1,05 m |
|---|---|
| Length | 1,35 m |
| Height | 25 cm |
| Weight | 70 kg |
| Ridge height | 97 cm |
|---|
| Length | 130 cm |
|---|---|
| Width | 93 cm |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list