| Main material | Teak |
|---|---|
| Material | Wood |
| Quality marks | Indonesian legal wood |
| Treatment | Untreated |
| Width | 95 cm |
|---|---|
| Length | 1,10 m |
| Height | 24 cm |
| Weight | 45 kg |
| Height | 108 cm |
|---|---|
| Length | 60 cm |
| Width | 51 cm |
| Seat height | 48 cm |
|---|
| Extra product information | Backrest height 72 cm |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list