| Fastening method | Galvanised screw nail |
|---|---|
| Finishing | Planed |
| Main material | Pine |
| Material | Wood |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Pefc |
| Quality marks | Pefc |
| Strips | 1,6 x 9,0 cm |
| Treatment | Impregnated |
| Width | 80 cm |
|---|---|
| Length | 1,00 m |
| Height | 3,2 cm |
| Weight | 5 kg |
| Batten spacing | 7 cm |
|---|
| Height | 80 cm |
|---|---|
| Width | 100 cm |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list