| Colour | Black |
|---|---|
| Finishing | Smooth |
| Includes | Batten, Fitting kit, Permeable film, Ridges |
| Main material | Steel |
| Material | Metal |
| Width | 1,10 m |
|---|---|
| Length | 2,60 m |
| Height | 30 cm |
| Weight | 150 kg |
| Custom order | No |
|---|
| Thickness | 0,5 mm |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list