| Colour | Red |
|---|---|
| Finishing | Granulate |
| Main material | Steel |
| Material | Metal |
| Width | 89 cm |
|---|---|
| Length | 1,18 m |
| Height | 3 cm |
| Weight | 4.4 kg |
| Custom order | No |
|---|
| Length | 86 cm |
|---|---|
| Width | 113,5 cm |
| Thickness | 3,5 mm |
|---|---|
| Effective Area | 0,86 m² |
Reference
Select an existing order list
Or create a new list