| Main material | Composite |
|---|---|
| Material | Composite |
| Pura Composites colour | Dark grey |
| Quality mark (FSC, PEFC, or neutral) | Fsc |
| Quality marks | Fsc |
| Width | 13,8 cm |
|---|---|
| Length | 4,00 m |
| Height | 2,3 cm |
| Weight | 14.6 kg |
| Height | 2,3 cm |
|---|---|
| Length | 400 cm |
| Width | 13,8 cm |
| Wood grain profile | Yes |
|---|
Reference
Select an existing order list
Or create a new list